A Description of the Professional Subjects Taught at SPSE Havířov School logo msk msk

Sportovní den
29. 6. 2017

sportovni den V závěru školního roku se uskutečnil pro naše studenty Sportovní den. K dispozici bylo celkem 11 sportovišť, ze kterých si mohli studenti vybrat. V nabídce se objevil: basketbal, sálová kopaná, stolní tenis, cyklistika, minigolf, diskgolf, bowling, florbal, badminton, workout a krav maga. Každý tak měl možnost zvolit si aktivitu, která jej nalákala nejvíce a strávit tak příjemné dopoledne.

Do práce na kole

do práce na kole Během května proběhla soutěž Do práce na kole. Smyslem soutěže bylo omezit používání motorových dopravních prostředků na minimum a využívat tak k transportu do zaměstnání vlastní síly - kolo, chůzi.Do soutěže,která probíhala po celé Česke republice se zapojili také zaměstnanci naší školy, kteří vytvořili hned tři týmy. V rámci soutěže se hodnotila jednak pravidelnost týmu,ale také absolovovaná vzdálenost. V oblasti Karviná, kam patřila i naše škola se všechny tři týmy umístily na velmi přívětivých pozicích. Tým Budulínci (V.Sedlák,L.Wartová,J.Latečková) obsadili 12.pozici, na 14.místě se umístil tým Cvičky (L.Kadlecová, I.Burešová, B.Ralbovská) a 17.místo získal tým CykloDámy (J.Kopecká, M.Šnoriková, M.Bajtková). Co se týká ujeté vzdálenosti, zde byla bezkonkurenční B.Ralbovská (214,5 km),následovala I.Burešová (142,4 km) a Jana Kopecká (142 km). Všem zúčastněným děkuji za povedenou akci a těším se na další kratochvíle.

Výsledky státní části maturitní zkoušky u odborných škol v Moravskoslezském kraji - 2017
Škola pořadí angličtina pořadí český jazyk pořadí matematika součet pořadí celkové pořadí